HARD ENDURO KORNITSA - KNOCKOUT EDITION

Стартов списък навигация | Класиране навигация | Класиране ендурокрос | Крайно класиране

Здравейте приятели на ендурото!

Община Гоце Делчев, Кметство Корница и Ендуро Клуб Корница имат удоволствието да Ви поканят на 3-ти кръг от Българския Екстремен Eндуро Шампионат HARD ENDURO KORNITSA - KNOCKOUT EDITION, който ще се проведе в Корница на 28-29 май 2022г.

В състезанието могат да участват само лицензирани от Българската федерация по мотоциклетизъм състезатели!

Допълнителен регламент за състезанието очаквайте скоро!

Карта с по-важните локации от състезанието.

ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО

Петък, 27.05.2022
19.00-22.00 – предаване на GPS устройствата за качване на трак и записване в „Бар Барчо“

14.00 – Хилклаймб
14.30 – Обявяване на предварителни резултати за ден 2 и двата дни общо. Подаване на контестации
15.00 –Награждаване

Такса за участие:
Такса за участие в състезанието, включваща тениска за събитието е в размер на 60лв. и важи за записалите се онлайн до четвъртък 26 май, 23.59 часа. За записалите се след този срок таксата ще бъде 70лв.

Клас Жени и Джуниър са без такса участие.

Осигурен охраняем парк за мотори и ремаркета в двора на училището за петък и събота вечер!

В близост до ендурокроса има място за кемпери и каравани – отбелязано е на картата. Вода и ток има на разстояние от около 50м.

Ако желаете може да изпратите предварително надписани (с номер и клас) GPS устройства и такса участие до:
ЕКОНТ офис Неврокоп, гр. Гоце Делчев, за Асан Мохаремов Имамов, тел. 088 991 8558.
Най-късно до сряда 25 май 2022г. трябва да сте ги изпратили.

В събота записване и качване на трак няма да има!